2014

E-mental 10-12/2014

Tešíme sa, že Vám môžeme priniesť ďalšie číslo nášho elektronického časopisu o mentálnom zdraví - E-mental, ktorý týmto oslavuje svoje 1. narodeniny z čoho máme úprimnú radosť.
Ponuku na Editoriál nám neodmietol svetovo známy vývinový psychológ - profesor Howard Gardner, ktorý zároveň odpovedal na niekoľko zaujímavých otázok v rámci rubriky Osobnosti psychológie.

E-mental 07-09/2014

Tešíme sa, že Vám môžeme priniesť ďalšie číslo nášho elektronického časopisu o mentálnom zdraví - E-mental. 
Ponuku na Editoriál nám neodmietla ďalšia svetovo známa ikona psychológie -americký klinický psychológ a psychoterapeut Victor Yalom, PhD, ktorý je synom profesora I. D. Yaloma a zakladateľom psychotherapy.net

E-mental 04-06/ 2014

Tešíme sa, že Vám môžeme priniesť ďalšie číslo nášho elektronického časopisu o mentálnom zdraví - E-mental. Tentoraz sme sa v jarnej eufórii rozhodli priniesť Vám ho v novom šate, takže veríme, že nový dizajn vhodným spôsobom podporí obsah nového čísla. 
Ponuku na Editoriál nám neodmietla ďalšia svetovo známa ikona psychológie -americký psychológ Robert Jeffrey Sternberg, PhD, ktorý patrí medzi najobľúbenejších a najcitovanejších autorov súčasnosti.  

E-mental 01-03/ 2014

Po dlhom a urputnom boji práve dnes uzrelo svetlo sveta druhé číslo, ktoré vychádza  pod záštitou Slovenskej asociácie študentov a absolventov psychológie - SAŠAP.

Ponuku na editoriál prijal s obrovskou vitalitou Profesor Ferdinand Knobloch, ktorý je známym a citovaným psychiatrom a psychoterapeutom po celom svete. Sme veľmi radi za jeho ústretovosť a podporu a je pre nás veľká pocta, že sa takýmto spôsobom zapísal a stal súčasťou nášho spoločného diela.

Syndikovať obsah